O mnie

Prowadzę bloga z pasji i dla zwalczenia rutyny. Od samego startu koncentruję się na tym, aby zapewniać swoim czytelnikom wiedzę i rady, z których będą sposobność czerpać korzyści. Tworzę, ponieważ lubię, ale i z powodu tego, że chcę polepszać własny warsztat – dlatego jestem chętny na wszelkiego rodzaju uwagi, a chociażby krytykę oczywiście zdrową).
Czytaj i dziel się poglądami
Zapraszam każdego, kto ma chęć spędzić parę przyjemnych minut, czytając na niezmiernie zróżnicowane tematy. Nie ograniczam się i opisuję rzeczywistość, jaka mnie otacza. Rzecz jasna wszyscy posiadamy inny punkt widzenia i różne poglądy, więc zdaję sobie sprawę z faktu, że nie ze wszystkim będziesz się zgadzać. Nie zastanawiaj się w związku z tym nad przekazaniem kilku słów od siebie, nawet jeśli będą one krytyczne – dzięki tego typu komentarzom mam możliwość się wciąż edukować.
Czy warto mnie obserwować? Polecam sprawdzić na początek parę tekstów – jeżeli się spodobają, zapraszam do dalszego poznawania bloga. Jest on całkiem spory, w związku z czym wierzę, że każdy będzie mógł wypatrzyć w tym miejscu coś dla siebie!